UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!

Dziś, tj. 13 lipca 2020 r. upływa termin dokonywania zgłoszeń w Centralnym Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych dla spółek, które zostały zarejestrowane w KRS przed dniem 13 października 2019 roku!

Wszystkim, którzy jeszcze nie zarejestrowali się w systemie wskazujemy, że zgłoszenia danych beneficjentów rzeczywistych dokonuje się nieodpłatnie, za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Ministerstwa Finansów: crbr.podatki.gov.pl

Przypominamy, że zgłoszenie musi zostać opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP osób upoważnionych do reprezentacji spółki, której zgłoszenie dotyczy, zgodnie ze sposobem reprezentacji ujawnionym w KRS.

By |2020-07-13T12:38:24+00:0013.07.2020|Bez kategorii|
Beata Gawron, młodszy menedżer
Studentka trzeciego roku Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na specjalności Menedżer Sportu. Swoje doświadczenie w pracy administracyjnej zdobywała we wrocławskim przedszkolu. Interesuje się marketingiem, coachingiem i psychologią biznesu, a jej pasją jest muzyka, sport i odnowa biologiczna człowieka. Posługuje się językiem angielskim.