Kiedy rozpoczęliśmy współpracę z 1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław S.A. ws. obsługi prawnej budowy nowej hali lekkoatletycznej, całe przedsięwzięcie wydawało się niezwykle trudne: gąszcz przepisów, wielość stron, które w projekcie brały udział, finansowanie publiczne oraz zaangażowanie najwyższych władz samorządowych Wrocławia, władz samorządowych i państwowych Województwa Dolnośląskiego, a w końcu władz rządowych, w szczególności Ministerstwo Sportu I Turystyki oraz wyśrubowane normy i oczekiwania środowiska sportowego.

Czas pokazał, że trudności pokonane zostały skutecznie i z gracją, a ich efektem jest zapierająca dech w piersiach hala, obiekt wybitny i wyjątkowy na skalę Polski i tej części Europy.
Zdjęcia z otwarcia hali potwierdzają ten stan rzeczy.

Bohaterów ta budowa miała wielu, ale czapki z głów przede wszystkim dla Katarzyna Ziobro, charyzmatycznej i skutecznej Pani Prezes Ślęzy Wrocław, oddającej całą siebie w ten trudny projekt. Wiara w zwycięstwo, upór i szeroki wachlarz kompetencji dały właściwy efekt! Gratulacje!
Słowa uznania należy skierować również do Arkadiusz Szczęśniak, który – jako Project Manager – prowadził budowę sprawnie i z empatią dla wszystkich uczestników.

Z naszej strony w projekt zaangażowana była przede wszystkim r.pr. Roksana Waltrowska, która niestrudzenie mierzyła się z wyzwaniami natury prawnej, tak powszechnymi przecież w procesie budowy. Budowa hali wypadła w bardzo trudnym okresie: wybuchła wojna na Ukrainie, gospodarka obarczona była skutkami pandemii oraz przedsiębiorcy walczyli z niestabilnymi okolicznościami prowadzenia biznesu. Było więc co robić. Dziękuję!
Dziękujemy też za dobrą współpracę zespołowi prawnemu STRABAG, który rozumiał znaczenie i wagę projektu.