Polski Ład. Kto zyska, kto straci?

Inkubator przedsiębiorczości inQUBE oraz Magisterskie Studia Menedżerskie Executive MBA przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu zapraszają na debatę, podczas której omówimy zmiany, jakie czekają przedsiębiorców w związku z wprowadzeniem Polskiego Ładu.

W debacie wezmą udział eksperci z Kancelarii TLA, TAKS Legal oraz Jagodziński Skrzypek Radcowie Prawni.

Podczas spotkania odbędzie się panel Q&A, podczas którego nasi eksperci będą udzielali odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące Polskiego Ładu.

Eksperci:

Barbara Wachowska (Jagodziński Skrzypek Radcowie Prawni) – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W 2020 roku, po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu radcowskiego, została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. W działalności zawodowej zajmuje się obsługą przedsiębiorstw w zakresie prawa gospodarczego, prawa korporacyjnego, prawa umów w obrocie gospodarczym, prawa własności intelektualnej oraz prawa pracy. Posiada doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych.

Jakub Kluczykow (TAKS Legal) – adwokat. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym w krajowych i międzynarodowych projektach transakcyjnych. W codziennej pracy doradza klientom z sektora IT, branży kreatywnej oraz środowiskom twórczym w zakresie podatkowych aspektów obrotu prawami własności intelektualnej.

Krzysztof Koniewski (TLA) – licencjonowany doradca podatkowy, absolwent Uniwersytetu Europejskiego VIADRINA. Wieloletnie doświadczenie zdobywał w największych firmach doradczych w Polsce, a od 2009 współtworzy i rozwija Kancelarię TLA. Specjalizuje się w zakresie podatków pośrednich, realizował również wiele projektów z zakresu podatków dochodowych. Angażuje się również w wdrażanie wielu nowych rozwiązań, które poprawiają rozliczenia podatkowe współpracujących firm, aktywnie publikuje artykuły na łamach rzeczpospolita.pl oraz prawo.pl

Moderatorem spotkania będzie:

Maciej Dudziński (TAKS Legal) – adwokat. Doradza polskim i zagranicznym przedsiębiorcom w optymalnym podatkowo prowadzeniu swoich biznesów. Tłumaczy przepisy prawa na język osób, które prawnikami nie są. Na co dzień działa na rzecz startupów oraz firm rozwijających się przy użyciu nowych technologii, jak też tych które takie technologie tworzą. Entuzjasta ulg podatkowych na innowacje (B+R i IP Box).

Zapisani uczestnicy, na godzinę przed webinarem, otrzymają na adres mailowy przypomnienie o wydarzeniu.

Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy.