Z przyjemnością informujemy, że kancelaria JSP zapewniła kompleksową obsługę prawną i negocjacyjną na rzecz spółki Kanri Soft, w transakcji inwestycji przez Shape.

Obsługa obejmowała wsparcie procesu due dilligence, negocjowanie umowy inwestycyjnej i jej współredagowanie oraz negocjowanie i współredagowanie dokumentacji korporacyjnej spółki.

Kanri Soft jest to spółka tworząca oprogramowanie umożliwiające realizację koncepcji lean management dla biznesu.
Będzie ono pozytywnie wpływać na kluczowe wskaźniki ekonomiczne i operacyjne przedsiębiorstw. Monitorowanie i zbieranie wiadomości podczas samego procesu, umożliwi bardziej świadome zarządzanie cyklem. Przetwarzanie i wizualizacja danych, które dostarcza Kanri Soft, będzie poprawiać efektywność przebiegu produkcji i bardziej optymalne wykorzystywanie zasobów, zapewniając większe korzyści dla zakładu.

Rozwijany przez Kanri Soft system cyfrowego zarządzania w chmurze łączy w sobie narzędzia pozyskiwania danych z wielu źródeł oraz ich przetwarzania i wizualizacji. Użytkownik będzie miał możliwość zapoznać się m.in. z efektywnością wykorzystywania parku maszyn poprzez ocenę wskaźnika OEE. Podpowie także, w jaki sposób można go poprawić. Dzięki temu managerowie uzyskują natychmiastowy dostęp do wiarygodnych i uporządkowanych informacji o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Pozwala to zidentyfikować w czasie rzeczywistym wąskie gardła i podejmować decyzje poparte pogłębioną analizą.

Trzymamy kciuki za rozwój spółki i jej zaangażowanych founderów: Grzegorz Golaś, Łukasz Łoziński i Damian Małolepszy, w których uwierzyliśmy i chcemy wspierać we wzroście!

www.kanrisoft.eu
www.shape.vc